Hakkımızda

KOCAELİ VİDANJÖR HAKKIMIZDA

Kocaeli Vidanjör, hizmet taleplerine göre araç filosunu arttırırken ihtiyacı tam olarak karşılayan çeşitlilikte alternatif kapasite ve modellerde araçlar sunabilmektedir. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız; alanında uzman , deneyimli ama enerjik ve genç kadrosuyla 7 gün 24 saat hizmet verebilmektedir.

Personelimizin gerekli eğitimlerden geçmiş olması sadece teknik olarak değil acil çözüm üretme güler yüzlü ve dinamik bir hizmet kalitesi oluşturma noktasında vazgeçilmez bir hassasiyettir bizim için. Politikamız müşteri memnuniyeti esaslı olup, verilen söz ve taahütleri zamanında yerine getirmek olmazsa olmazımızdır.

Hizmet verdiğimiz firmaların memnuniyetini hizmet veren değil alan mantığıyla değerlendiriyor firmalarımızın referans gücünü kazanmayı para kazanmaktan çok önemsiyoruz. Çalışan personelimizin şartlarını da sürekli iyileştirerek hizmet kalitemizi arttırıyor organizasyonun her aşamasında eğitim almalarını sağlıyor hizmet verdiğimiz firmalarımızla işçi sağlığı ve güvenliği konusunda ortak hareket etmeyi önemsiyoruz.

Hizmetler

Vidanjör Hizmetimiz

Profesyonel & Vidanjör Hizmeti

Size %100 Güvenilir ve Profesyonel Takım ile Vidanjör Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Takım Çalışması

Kaliteli ve Profesyonel Ekip ile Hızlıca İşimizi Hallediyoruz

7/24 Vidanjör Yardım ve Destek

Size Hiç Ummadığınız Kadar Yakınız Her Daim Hızlı ve Profesyonel Vidanjör Destek Sağlıyoruz

Müşteri Memnuniyeti

Vidanjör Müşteri Yorumları

Kocaeli ve İstanbul geneli sağladığımız vidanjör desteğinden memnun kalan müşterilerimizden yorumlar

Fazla Düşünme Hemen Vidanjör Ara

7/24 Vidanjör Hizmetine Açığız. %100 Güven ve Müşteri Memnuniyeti Kesinlikle Bizim İçin Önemlidir.

Hemen Bizi Arayın